Kreativní posezení

Bc. Lucie Drahošová
25.4.2011
  • Design

Král Artuš objevil kouzlo a výhody kulatého stolu už v 5.století. Vy můžete teď ve století 21. přijít na chuť nejen kulatým stolům, ale klidně u kulatému posezení. A když se vám náhodou přestane líbit, můžete jej proměnit v trojlístek, květinu, nebo třeba lavičkového hada.

Lidé prostě tak nějak od přírody milují změnu. Ale kupovat si každý měsíc nový nábytek není zrovna nejlevnější, nemluvě o tom, že mnohdy zjistíte, že staré bylo lepší, a k na nové si najednou nemůžete zvyknout. Mít doma ale kousek, který můžete donekonečna obměňovat, aniž byste se jej museli zbavit, nebo do něj draze investovat, to je lákavá nabídka.

Fikci v realitu v tomto smyslu vytvořili designéři z Taurus Design a díky produkci německé značky Brune vznikla Circula - sedátko proměnlivého tvaru, složené z černých a bílých dílků, které do sebe zapadnou a zároveň vám nabízí prostor pro kreativní tvorbu. Tvarově jsou k dispozici dva typy dílů. Jedny připomínají kapku, jejíž kulatá část by byla naopak lehce vypouklá dovnitř, druhé drobnější trojúhelník. Tyto tvary do sebe zapadají ideálním způsobem, takže nabízí nepřeberné množství variací, které můžete uzpůsobit vašemu domovu, nebo i příležitostem, ke kterým chcete posezení využít. Kulaté posezení pro diskuzi, lavička pro posezení většího počtu lidí třeba před televizí, a samostatné sedátko do čtecího koutku nebo do obýváku pro případné návštěvy a hosty navíc.

Povrch sedacích ploch, černý nebo bílý, je prošívaný, takže vytváří jemný harmonický vzor, zároveň je ale také praktický na údržbu a čištění. Konstrukce sedátek je kovová, tvořená jemnými lesklými tyčemi. Praktickým prvkem je doplnění konstrukce o příčku pro opření nohou, které značně zpohodlní sezení.

zdroj a foto: brune.de

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30