Krispy Kreme koblížky míří do módního showbizu

Mgr. Sandra Vasková
1.9.2011
  • Design

Skvělý marketingový tah, ale zároveň jde i o pokus smířit poněkud negativní vztah dvou průmyslů, které byly v historii mezi sebou v rozporu - jídlo a móda. Ale takovým časům je již konec a naopak jejich kombinace plodí nebývale zajímavé a úspěšné výsledky.

Společnost Krispy Kreme  z Velké Británie je známá tím, že vyrábí lahodné a extra kalorické pamlsky, jimiž jsou právě kulaťoučké koblížky. Podle časopisu Glamour jsou právě ony horkým adeptem stát se vítaným a obdivovaným účastníkem na současném Fashion Weeku v metropoli Anglie.

Jedním z důvodů je také to, že mají své chutné „kabátky" z růžově-cukrové jahodové a oranžové pomerančové polevy. Zatímco jahodová poleva se má stát pomocníkem při pořádání oslav 10. výročí zmíněného magazínu, tak oranžová - jako nový žhavý odstín - se stává barvou číslo jedna letošního podzimu i zimy - tedy nejen v módních trendech a oblečcích.  A pokud i Vy byste se s chutí rádi zakousli do těchto exkluzivních dobrot, sledujte stránku Krispy Kreme na Facebooku či Twitteru, kde budou zveřejňovány důležité informace i soutěže o zajímavé ceny, ve kterých můžete vyhrát tyto laskominy.

Limitovaná edice takto ozdobených koblihů je k zakoupení ve všech pobočkách Krispy Kreme po celé Velké Británii již nyní a zůstane na pultech do 2. října za 1.35 liber za kus. Tucet koblih v jednom elegantním a na míru šitém boxíku přijde na 9,45 liber.

Zdroj a foto: krispykreme.co.uk

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30