Krystalická kolekce od Iris van Herpen pro United Nude

Mgr. Sandra Vasková
5.4.2011
  • Móda

Toto je výsledek již druhé spolupráce firmy United Nude s módní návrhářkou Iris van Herpen pro jaro/léto 2011. Poté, co spolu s módním a uznávaným fotografem Mariem Testinem nafotili modelku Laru Stone pro magazín Vogue, který dostal jejich výrobky do ulic a na nohy slavných celebrit, jako například Kardashian, Solange Knowles či Louise Rowe, bylo jasné, že je třeba tuto vzrušující a plodnou spolupráci zase obnovit.

Kolekce bot bude hned ve dvou verzích. Jedna v podobě kotníkových botek s vysokým sochařským podpatkem a komplexní vazbou z kůže a krajky, druhá elegantně ztvárněná s tenkými řetízky. Složitost a přesnost těchto výtvorů vyžaduje, aby bylo 100% ručně zpracováváno. Limitovaná edice sta párů bude v maloobchodních jednotkách k dostání za 995 dolarů v černé, bílé a bronzové. A stejně jako předešlá edice bude prodávána u světově proslulých prodejců jako je Browns v Londýně, l'Eclaireur v Paříži či IT v Hong Kongu. Další se objeví v obchodech United Nude v New Yorku, Amsterdamu, Šanghaji a brzy i v nově otevřeném obchodě v Londýně.

„Práce s Iris a být obdivovatelem její práce bylo pro mě skutečným potěšením," řekl Rem D Koolhaas, kreativní ředitel United Nude. „Výsledkem naší spolupráce v této sezóně je její podmanivé dílo díky oddanosti módě. Boty, které jsme společně navrhli, strhávají pozornost," dodává.

Zdroj a foto : www.irisvanherpen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30