Lady Gaga navrhla mobilní tiskárnu pro Polaroid

Mgr. Sandra Vasková
4.6.2011
  • Technika

Od té doby, co znáte Lady Gaga, jste si přáli mít nějakou věc s jejím jménem? Nebo alespoň produkt nějaké slavné celebrity? A říkáte, že by bylo ještě lepší, kdyby byl i užitečný a dal se v reálném životě denně používat i námi „obyčejnými" lidmi? Pak zvolejte třikrát hurá, protože vychází zbrusu nový fotoaparát značky Polaroid, který uvádí na trh právě zmíněná zpěvačka, pověstná svými módními výstřelky. Bude i tento takový?

Polaroid Grey Label GL10 je doslova a do písmene instantní mobilová tiskárna, která bude na pultech obchodů k dispozici během tohoto měsíce, první však za velkou vodou. Ovšem dychtivcům a nedočkavým je možno nabídnout alternativu v podobě návštěvy stránek www.polaroid.com a www.hsn.com. Tiskárnu bude možné používat a ovládat i přes Bluetooth a napojovat a dále s ní pracovat na PC. Disponuje technologii ZINK ® Technology a pyšní se malými rozměry, intuitivním designem i velmi snadnou použitelností. Tiskne bez inkoustu, ve vysoké kvalitě - a to za 45 sekund. Hodí se pro širokou škálu inteligentních telefonů, kam také patří například Blackberry, Android a další. A bude také dobře spolupracovat s počítači, které budou kompatibilní s aplikacemi pro Polaroid.

Je možné Vás ještě více šokovat či okouzlit? Zkusíme to. Do řady Grey Label spadají totiž další dva výrobky. Nově vychází také tzv. kamerové brýle pod označením GL20. Zní to trochu bláznivě, i když ve spojení s Lady Gaga Vás taková zpráva asi ani nezaskočí. Je trochu spekulativní, zda budou užitečné a praktické, ale to necháme na posouzení každého z Vás. Aparát bude vybaven objektivem mnoha odstínů barev a dvěma LCD obrazovkami v přední části, jak jinak než v úrovni očí.

Ovšem kdybyste jej nakonec opravdu neshledali dostatečně atraktivním, tak v řadě Grey Label line vychází také třetí kousek - mnohem praktičtější přístroj. Je jím Instantní digitální fotoaparát GL30, který se též pyšní vestavěnou tiskárnou. Mobilní tiskárna GL10 bude k zakoupení cca od 150 dolarů, ceny za zařízení GL20 a GL30 ještě nebyly zveřejněny, avšak doufejme, že již brzy.

Zdroj a foto: polaroid.com, ladygaga.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30