Láhve KOR přichází s novým svěžím designem na rty!

Mgr. Sandra Vasková
22.5.2011
  • Design

Minimalistický design, maximální hydratace! To však není jediné heslo, kterým se společnost KOR řídí. Tvrdí také, že nutnost je matka vynálezu. A tak to všechno začalo.

Je všeobecně známé, že odpad z balených vod se stal velkým problémem pro životní prostředí. A tak se zakladatelé zmíněné firmy rozhodli pro vynález šikovného průmyslového designu, který má přitažlivou formu a je vysoce funkční a užitečný. Zároveň je ekologicky šetrným a udržitelným výrobkem. Tím jsou též nové nerezové láhve KOR Vida. Do stálé sbírky patří také modely Delta a Aura i kolekce KOR ONE.

Nové láhve Vida jsou důkazem toho, že obal nemusí být nutně jen účelný, ale může dobře vypadat a nemusí okamžitě končit na zapomenutých skládkách. Vývojáři mysleli také na to, že hydratace je pro naše zdraví klíčovým pojmem, a proto i tyto obalové materiály jsou vyrobeny ze zdravotních materiálů, jako je EastmanTritan TM a jídelní nerezová ocel.

Společnost na designu pracovala s RKS designem, který dokáže změnit životní styl současných spotřebitelů a být užitečnější. Láhve jsou snadno přenosné, dobré na údržbu a čistotu, lehce se přisají na Vaše rty díky přilnavému povrchu hrdla. Vida kolekce přichází ve dvou velikostech - 500 ml a 750 ml. Najdete v ní modely lahví ve třech barvách

Zdroj a foto: www.korwater.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30