Lampičky Good night Lamp vás spojí s blízkými

Bc. Lucie Drahošová
12.3.2013
  • Design

Stolní lampičky Good Night Lamp jsou geniálním řešením pro každého, komu se často stýská po domově a blízkých, se kterými právě nemůže být. Sladký domov připomínají už svým tvarem, převratné jsou ale hlavně díky moderním technologiím, pomocí kterých vás s domovem spojí doslova.

Pokud často cestujete, nebo dokonce pravidelně dojíždíte za prací daleko mimo domov, a trávíte mnohdy večery odděleni od svých blízkých, rozhodně vás zaujmou lampičky Good Night Lamp, které právě vzdálenost mezi blízkými osobami dovedou překonat.

Lampičky jsou totiž vybaveny nejmodernější technologií, a kromě běžného svícení vás tak dokážou například informovat o tom, že blízká osoba nacházející se právě u vás doma, zatímco vy jste na služební cestě, právě vstala, nebo přišla domů z práce. Tedy, pokud má zmíněná osoba připojení na internet, a rozsvítí lampičku. Lampičky totiž fungují právě na základě připojení k internetové síti.

Sada Good Night Lamps obsahuje větší lampičku, která je jakousi centrálou, a lampičky menší, které sebou můžete brát na cesty, darovat je ratolestem pobývajícím na kolejích,umístit si je do kanceláře, či věnovat blízkým příbuzným, se kterými chcete být ve spojení.

Systém funguje tak, že jakmile rozsvítíte (stlačením komínu) velkou lampičku třeba u vás doma, majitelům malých lampiček kdekoliv ve světě se jejich lampičky také rozsvítí, a tak hned ví, že jste doma k dispozici.Pomocí decentního svícení tak můžete mít neustále přehled o tom, kdy je váš blízký zrovna u lampičky (tedy doma nebo v kanceláři), a tím si být i blíže.

Pro design lampiček zvoliladesignérka Alexandra Deschamps-Sonsino jednoduchý klasický tvar domečku, kdy dvě protilehlé stěny jsou průsvitné, a slouží právě ke svícení, a zbytek povrchu je standardně v dekoru tmavého dřeva. (Aktuálně však tvůrci nabízí i limitovanou edici v dalších pestrých barvách.) Z minimalistického designu čtvercového domečku se špičatou střechou pak vyčnívá jen komín, sloužící jako aktivátor připojení lampičky.

Pokud vás myšlenka nadchla, můžete si kolekci pořídit na oficiálním e-shopu produktu. Základní sada Good Night Lamps s jedním velkým a jedním malým domečkem vás vyjde na 89 britských liber, tedy přibližně 2600 korun, další malé lampy pak na 20 liber, tedy zhruba šest stovek.

Foto a zdroj: http://goodnightlamp.com/

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30