Lampy Lightbodies mají krásně tvarované postavy

Mgr. Sandra Vasková
20.8.2011
  • Design

Zdá se, že se s nábytkem či bytovými doplňky, které zpodobňují člověka, roztrhl pytel. Jsou tu další lampy, které vyobrazují mužské a ženské tělo s názvem Lightbodies. Stvořitelem se stal umělec jménem Kilu a vydává je pod limitovanou edicí.

Raritou v tomto případě je fakt, že lampy jsou v životní velikosti člověka a mají velmi totožné tvary. Mužské i ženská skulpultura, vyrobená z funkční plastiky, v sobě skrývá žárovky, které pak tyto lampy nádherně roztřpytí. Odstíny z vícevrstvé povrchové úpravy zajišťuje zčásti i překrývající fólie - černá a zlatá pro mužskou, bílá a stříbrná pro ženskou postavu.

Lampy se hodí pro ty, kdo mají smysl pro humor a umí je vhodně zařadit do svého příbytku. Dokážou totiž obývající prostory parádně doplnit a rozsvítit. Můžete si zvolit i barvu, kterou budou vydávat - například ženská lampa růžovou a mužská oranžovou. Fascinující i intimní atmosféra zaručena!

V současné kolekci najdete celkem čtyři modely. První (stojící žena) má rozměry 75 x 33 x 26 palců a je vyrobena převážně z chromu, vrstveného papíru a fólie, vyzařuje růžově. Druhý model (sedící žena) vystavuje přednosti v podobě 60 x 22 x 25 palců a je stvořena ze stejných materiálů. Třetí a čtvrtý model patří mužskému principu. Jeden se chlubí tvary o velikosti 78 x 24 x 21 palců, opět vyrobený ze stejných materiálů a září oranžově. Muž číslo 2 je stejný s tím rozdílem, že jeho rozměry představuje 78 x 30 x 23 palců plně mužským tvarů a forem.


Sochařské lampy Lightbodies jsou k zakoupení v konkrétních maloobchodních sítích přibližně za 4 150 dolarů.

Zdroj a foto: ifitshipitshere.blogspot.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30