Lanvin vytvořil kolekci pro značku H&M

admin
8.11.2010
  • Móda

Nová kolekce oděvů značky Lanvin útočí na butiky H&M. Jak říká sám kreativní ředitel společnosti Lanvin Alber Elbaz, kolekce se většinou zpracovávají pro menší skupiny lidí a jsou pro ně tematicky navrženy. Nyní se však společnost pokusila převést tento „luxusní sen" do reality pro široké vrstvy obyvatelstva.

„Co vlastně dnes znamená luxus? Může být luxus exkluzivní a demokratický zároveň? Jak můžeme vysvětlit podstatu luxusu širší veřejnosti? Svět kolem nás se neuvěřitelně rychle mění a já se čím dal častěji přistihuji, že se ptám na tyto otázky," přiznává Elbaz. „Navrhnout tuto kolekci bylo pro mě obdobné jako návrat do školních lavic".

Nový Lanvin pro řadu oděvů a módních doplňků H&M je jeden z největších počinů v tomto odvětí. A soudě podle toho se dá předpovídat, že kolekce bude brzy vyprodána. Mezi nejlepší kousky patří například perfektně padnoucí smoking, odstupňované šaty v balerínském stylu a boty zdobené stuhami. Spolu s asymetrickými výstřihy, volánky a superlichotivými ženskými siluetami ponese tato kolekce všechny typické znaky Lanvin, ovšem s potěšující cenovkou od značky H&M.

Přehlídka se uskuteční 18. listopadu v New Yorku, kde vlastní kousky představí i sám Alber Elbaz. Tyto položky pak budou vydraženy a poputují na konto charitativní organizace UNICEF pro děti.

Foto a zdoj : http://www.vogue.co.uk/

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30