Leavitt Weaver - 33 let exkluzivity

admin
10.11.2010
  • Design

Craig Leavitt a Stephen Weaver, dva muži, kteří dohromady tvoří Leavitt Weaver. Leavitt Weaver, společnost, která produkuje interiéry a nábytek ve vysokém kreativním designu. To, že je firma opravdu designovým skvostem svědčí i to, že měli možnost zařídit interiér soukromého Boeingu 737, zvládli to účelně a přesto luxusně.

Firmy oslavují svá kulatá výročí různě. Darují svým zákazníkům slevové poukázky, milé dárečky či volné vstupenky.  Špička světového designu, Leavitt Weaver, oslavuje svůj magický věk 33 let po svém. Ke svému výročí si firma nadělila nejexkluzivnější kolekci nábytku pro všední den. Kolekce je pouze limitovaná a ve většině případů je každý kus z kolekce originál, který zakoupíte jen v jednom kuse. V kolekci najdete vysoce designové gauče či otomany, stolky a podstavce. Kolekce čítá celkem 17 kusů.

Z opravdu unikátního designu stojí zmínit Fuselage D stůl z macassarské dýhy s leštěným povrchem. Stabilitu mu dodávají masivní hliníkové nohy. Cena stolu se vyšplhala hodně vysoko, až na 15.500,- amerických dolarů.

Zdroj a foto: elitechoice.cz, leavitt-weaver.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30