Lego kancelář s tobogánem pro všechny

Mgr. Sandra Vasková
20.2.2012
  • Design

Líbilo by se Vám v práci jezdit místo výtahem tobogánem? Rádi si hrajete a berete i svou práci jako zábavu? Vám by se jistě v nové kanceláři společnosti LEGO líbilo. Jen je o trochu dál - v Dánsku.

Nové sídlo bylo navrženo s ohledem na zaměstnance a jejich produktivitu v pracovním prostředí, ale i k mobilizaci jejich tvůrčí energie a kreativity.  Návrhář Rosan Bosch tyto prostory pojal bez omezení velmi tvořivě, vyplnil je veselými barvami a dal do kombinace s originálním a funkčním nábytkem i ostatním zařízením. Pracovní místnosti tak nepůsobí příliš seriózně, ale naopak skvěle navozují přátelskou neformální atmosféru, produktivnější prostředí a povzbuzují týmového ducha více než kdy předtím.

Při návštěvě těchto kancelářích můžete shlédnout kaleidoskop exotických rostlin, zmíněnou skluzavku, obří postavičky lego vymalované na zdech, stavebnicové poličky i stolky a především na každém rožku bude číhat nějaká postavička z lega. Humor a sebeironie těmto prostorům skutečně nechybí. A kreativita a dobré nápady odteď jistě také nebudou.

zdroj a foto: www. thefabweb.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30