Lehátko Leaf - odpočinek v listu

Bc. Lucie Drahošová
23.3.2012
  • Design

Jaro začíná pomalu ale jistě roztahovat svá křídla, a nás to stále více táhne ven, k přírodě. Pokud chcete mít svůj kousek přírody na dosah vždy, tedy přímo doma, pořiďte si Leaf. Kousek nábytku, který je synonymem pro ideální odpočinek.

Leaf je modernistický kus nábytku, určený pro odpočinek v leže i sedě, připomínající (jak už napovídá sám název) list. Kromě velkého listu do kterého se pohodlně uloží vaše tělo, patří do sady také druhý, drobnější lísteček, tvarovaný tak, že ho snadno využijete jako odkládací stolek. Výškou přitom ideálně zapadá k prvnímu dílu, takže budete mít odložené věci přímo na dosah. Zkrátka ideální komplet.

Jak říká designér tohoto kousku, Frank Ligthart, Leaf klade důraz na jednoduchost a funkčnost. Lehátko ve tvaru listu podepřené na oboru stranách je funkční, stabilní, estetické, i praktické.

Leaf je k dispozici ve dvou barevných provedeních - tmavě hnědé a béžové. V těchto provedeních jsou k dispozici jak odkládací stolky, tak lehátka. Lehátka jsou navíc opatřena látkovým „přehozem", kopírujícím linie listu. Tyto přehozy si můžete libovolně volit - nabídka čítá třináct barev a pět různých materiálů. Lehátka jsou k dispozici navíc ve dvou velikostech - pro jednoho, nebo pro dva. Pokud se tedy chystáte na nějaký romantický výlet k moři, volba je jasná. Rozměrově Leaf odpovídá téměř posteli, takže o pohodlí nebude nouze. Na délku má 254 cm, a na šířku podle varianty 86 nebo 151 cm.

Pokud se vám Leaf zamlouvá, můžete si ho už na letošní léto pořídit. Menší varianta XS, tedy pro jednoho, vás vyjde na téměř 2400 GBP, větší XXL na 3300 a přídavný odkládací stolek na 245 GBP. Přehozy jsou v ceně, bez ohledu na materiál či barvu, kterou si vyberete. Pokud tedy patříte mezi obdivovatele přírody a jejích linií, moderního designu, funkčnosti a praktičnosti, neváhejte.

zdroj a foto: dedon.de

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30