Lomme - revoluce ve spaní

Bc. Lucie Drahošová
24.12.2010
  • Design

I když se to možná na první pohled nezdá, v posteli strávíme dobrou třetinu svého života, a navíc během této doby načerpáváme energii na to, abychom ty zbylé dvě třetiny byli schopní „fungovat". Proto se nejedni designéři zabývali tím, jak by měl ideál spaní vypadat. Nakonec jeden takový zřejmě našla společnost Lomme, která přináší revoluci ve spánku a regeneraci se svou postelí ve tvaru vejce.

Ať už máme život jakýkoliv, na kvalitním spánku záleží nám všem bez rozdílu. Není nic úžasnějšího, než když se probudíte do nového dne plní energie a odpočatí. Ne vždycky je to ale snadné. Příliš tvrdá nebo měkká matrace, nedostatek prostoru, špatný polštář. To je jen zlomek faktorů, které mohou váš spánek zhoršit a nebo naopak zlepšit.

Pokud toužíte po naprosté špičce, ba téměř dokonalosti ve spaní, můžete zkusit nejmodernější tvary, technologie a design v jednom, a sice ve výrobku značky Lomme. Jejich designová postel dostala jeden z nejpřirozenějších přírodních tvarů - ovál, a proto se jí přezdívá vajíčko. Tvarem se tedy k samotným prvopočátkům života. Celkové provedení se zaměřují na zrak, sluch i hmat. Dovntř postele jsou nainstalovány vysoce svítivé LED diody, které vytváří barevnou stylizaci a tím ovlivňují naše duševní rozpoložení. Ochranný vejčitý obal filtruje okolní hluk a zařídí vám tak klidnější spánek. Pokud naopak rádi usínáte při hudbě, poslouží vám zabudovaný iPod.

Pokud jde o materiály a funkce, nechybí matrace z paměťové pěny, nastavitelnost poloh postele, regulace klimatu, či masážní terapie.

Míra odpočinku je podle tvůrců nesrovnatelná s obyčejnou postelí. Podobně je to ale i s cenou. Postel značky Lomme vás vyjde na milion korun. Na druhou stranu vám zaručí hodiny nerušeného spánku, prostor pro maximálně efektní relaxaci. O její kvalitě svědčí i fakt, že postel Lomme, designérky Agnieszky Bernacké, se v roce 2008 stala absolutní vítězkou prestižní soutěže Reddot design.

Zdroj a foto : http://www.lomme.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30