Louis Vuitton Galuchat - nová kolekce luxusních kabelek je na světě

Mgr. Sandra Vasková
19.5.2011
  • Móda

Klíčovými hesly této jaro/léto 2011 kolekce jsou 20. léta, Art Deco a secesní styl. Jak již jméno napovídá, jsou tyto luxusní doplňky vyrobeny z rejnočí kůže, která jim dodává šmrnc exotiky s bohatými i složitými detaily, což je jen známkou kvalitní práce Louis Vuitton ateliérů.


Kolekce Galuchat Maestria zahrnuje živého a barvitého ducha hnutí Art Deco. Taška je vyrobena z lesklé, zrnité kůže Stingray a její glamour styl navíc podtrhuje tučný symbol značky Louis Vuitton. Její pevné uzavření jistí malý černý zámek, uvnitř najdete malou kapsu a matné obložení z kozí kůže. Kabelky této řady disponují rozměry 10,8 x 5,1 x 2 cm a přichází v sezónních odstínech a vzorech Amethyste, Grenat a Fuchsia.

Pokud máte slabost pro více luxusní a exotické kusy, Galuchat zaměřený na Secesi Vám je nabídne. Stejně jako předchozí kolekce je vyroben z kůže Stingray. Ale tentokrát na sobě nosí květinové vzory, jež jsou vytvořeny ze pštrosí kůže a ručně zdobeny nádhernými třpytivými krystaly Swarovski. Jejich přednosti měří  11 x 4,5 x 2,2 cm a jsou ve dvou barevných variantách - Amethyste a Noir. Tašky mají též lesklou kovovou sponu a stejnou výstelku s vnitřní kapsou a černou hedvábnou podšívkou.

Na ceny se nás raději neptejte, ale pohled na ně přece nic nestojí! Pokud byste přece jen po nějaké z nich zatoužili, podívejte se na jejich oficiální stránky

Zdroj a foto: louisvuitton.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30