Louis Vuitton přichází s cestovním šatníkem

Bc. Lucie Drahošová
9.1.2013
  • Móda

Světově proslulá francouzská módní značka Louis Vuitton přináší milovníkům oděvů nově i cestovní šatník, který je samozřejmě designový, ale i extrémně skladný. Pokud tedy chcete mít i na cestách své šatstvo jako v bavlnce, shánějte se po Maracatu hanging travel cabinet.

Kvalitní oblečení pochopitelně vyžaduje kvalitní zacházení, a to jak při nošení, čištění, ale také při skladování, které zejména na cestách může být problematické. Značka Louis Vuitton se proto rozhodla nabídnout svým klientům stylový cestovní šatník. Na jeho tvorbu si však pozvala odborníky - konkrétně designéry brazilské designérské společnosti Campana Brothers.

Zadání znělo jasně: cestovní šatník, který bude praktický, skladný, a přitom bude respektovat designové provedení typické pro cestovní zavazadla značky Louis Vuitton, což znamená stylový design a zemité tóny.

Bratři Fernando and Humberto Campana se s úkolem poprali se ctí, a výsledkem je šatník připomínající kuklu s třásněmi, opatřenou zipem. Barevně se model drží odstínů hnědé, oranžové a načervenalé, přičemž každá jednotlivá kožená třáseň je jiná. Alternativami ke hnědé variantě je ale i verze vínová či fialová, která opět disponuje množstvím vícebarevných třásní.

Šatník, který je součástí cestovní kolekce Objets Nomades, spolehlivě chrání uložený oděv, vypadá stylově, a navíc jej během minutky můžete složit do designové krabičky tak, že vám zabere méně místa, než pár bot. Nahoře je opatřen háčkem k zavěšení, a při rozložení nabízí trojici praktických polic.

Minišatník nese název Maracatu hanging travel cabinet, tedy Maracatu závěsný cestovní šatník. Slovo Maracatu přitom označuje tradiční brazilský tanec, při kterém se tančí v bohatých krojích plných třásní - odtud tedy inspirace pro název i šatník samotný.

Zdroj a foto: dezzen,com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30