Luxusní, designový odpočinek na terase

Dagmar
14.5.2011
  • Design

Německá nábytkářská společnost Solpuri přišla s novým kusem venkovní lenošky. Lagoon outdoor daybed, tedy venkovní denní postel Lagoon, je určená pro pohodlné denní lenošení na pláži nebo na terase. Eliptický sedák je v půlce zlomený, aby poskytoval dostatek pohodlí v leže i v sedě a do prostorné náruče velké lenošky se pohodlně vejdou i dva lidé. Moderní rám je vyroben z polyetylenu, pohodlná matrace disponuje snímatelným, plyšovým obalem, který můžeme snadno sundat a vyčistit.

Spodní část konstrukce je vyhotovena z kovu, aby bezpečně vynesla velký, pohyblivý slunečník, který své uživatele chrání před nepříznivými slunečními paprsky, větrem, nebo drobným deštěm. Transparentní základna je navíc doplněna LED osvětlením, aby pohovka vzývala k posezení i po setmění a stala se centrálním bodem každého venkovního prostoru.

Autorem Lagoon je německý designér Klaus Nolting a luxusní posezení si můžete pořídit za necelé 4000 eur - tedy něco kolem 100 000 Kč. Na trhu je denní postel Lagoon k dostání ve dvou barevných variantách - transparentní bílá a antracit. Pokud tedy rádi lenošíte pod horkými paprsky slunce se svým oblíbeným drinkem po ruce, je Lagoon opravu stylovým doplňkem vašeho domova.

Zdroj a foto: solpuri.de

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30