Luxusní hodinky Scuderia Ferrari World Time Watch

Bc. Lucie Drahošová
7.6.2011
  • Technika

Značka Ferrari je známá, ba dokonce proslulá svými exkluzivními, stylovými a elegantními kreacemi. Jednou takovou jsou i hodinky  Ferrari Scuderia World Time Watch, které kombinují eleganci a luxus se sportovním stylem, takže oslovují především energické osobnosti s citem pro kvalitu, spolehlivost a samozřejmě i design.

Kombinace elegance se sportovním stylem dělá z hodinek World Time Watch ideálního partnera na běžné denní nošení. Hodí se totiž jak k obleku, tak i k plážovému pohodlnému kompletu. Nemusíte si tedy dělat starosti s výměnou hodinek, ani spolehlivostí přístroje. Na kvalitu Scuderia Ferrari World Time Watch se totiž můžete zcela spolehnout, stejně jako na pohodlnost jejich nošení. Díky pogumovanému proužku okolo zápěstí vás rozhodně nikdy nebudou škrtit, škrábat, nebo jinak obtěžovat.

Hodinky si navíc zamilují i milovníci vodních radovánek. Hodinky jsou totiž vodě odolné až do pěti atmosfér. Pokud jde o design, v nabídce jsou tři různě barevné varianty: červená, žlutá a černá - podle toho, jakou barvu má prstenec lemující kulatý ciferník. Ať už jste tedy pro klidnější, usedlejší černou eleganci, nebo provokující žlutou záři, Ferrari pro vás to pravé najde. Součástí každého modelu je pak logo Ferrari, žlutý štít s černým koněm pod číslem dvanáct, který dělá z hodinek ten pravý unikát.

Kromě klasického ciferníku obsahují hodinky také tři dílčí digitální displeje, na kterých se dozvíte aktuální datum, den v týdnu a pochopitelně čas. Pokud jde o cenu, záleží na barevné variantě, která vás osloví. Červená a žlutá verze je k mání za $523.16, za elegantní černou si budete muset připlatit - stojí totiž $584. Přesto je to především pro movitější milovníky sportovního jedinečná nabídka, jak skloubit luxus a kvalitu s preferovaným stylem.

Zdroj a foto: store.ferrari.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30