Luxusní plovoucí ráj

admin
23.8.2011
  • Technika

Kdo by nechtěl strávit dovolenou na soukromém tropickém ostrově. Dopravit se na něj vlastní jachtou, ulehnout do stínu palem a nerušeně relaxovat. Bohatí a mocní posouvají ale hranice dál. Dopravit se na tropický ostrov zvládne každý, dopravit ale ostrov k vám? Díky návrhu amerického designérského studia Yacht Island Designs, které se zabývá navrhováním luxusních jachet, je možné i to. Představili totiž světu studii nové jachty, která si malý tropický ostrov veze přímo na své palubě.

Na zádi lodi je umístěno majitelovo apartmá, kterému se otevírají výhledy do palmového háje s autentickými chatičkami s rákosovou střechou. Apartmá je maskováno v uměle vytvořeném vulkánu, z jehož kráteru vytéká průzračně modrá voda. Ta v malém vodopádu padá přes okna apartmá a úzkou říčkou teče napodél celou palubou. Na konci se vlévá do prostorného hlubokého bazénu. A pokud vás slunění a koupání omrzí? Žádný problém. Co by to bylo za luxusní jachtu, kdyby neměla v podpalubí umístěné prostory jako kino, knihovnu, hernu, posilovnu nebo saunu.

Jachta nese název Ráj na tropickém ostrově a posuďte sami, zda opravdu není malým soukromým rájem. Společnost Yacht Island Designs uchopila návrhy svým jachet originálním způsobem a vstoupila na trh se zvláštní kolekcí tematických jachet. Na vysněnou dovolenou se tak můžeme dopravit nejen na plovoucím tropickém ostrově, ale i v duchu orientu nebo dálného východu. Jedním z realizovaných konceptů je i jachta s názvem Ulice Monaca, na jejíž palubě můžeme poznat miniatury typické monacké architektury a v podpalubí se těšit z luxusních interiérů s vůní Azurového pobřeží.

Zdroj a foto: yachtislanddesign.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30