Luxusní šestihvězdičkový hotel na Maledivách

Mgr. Sandra Vasková
23.5.2011
  • Travel

Ukrytý mezi maledivskými majestátnými palmami, rozmístěn na dvou ostrůvcích a obklopený tyrkysovými vodami Indického oceánu. Šestihvězdičkový hotel Conrad Maldives Rangali Island nabízí přepychové ubytování vhodné i pro ty nejnáročnější. Pochlubí se Vám 50 luxusními vilami, 79 exotickými plážemi a 21 vilami s minerálními vodami. Jeho poloha je jedinečná - v tropické zahradě na originálně znějícícm ostrově Rangalifinolhu.

Bungalovy jsou umístěny přímo na vodních hladinách lagun, které jsou navíc lemovány hradbami korálových útesů. Též je proslulý zejména svou vytříbenou kuchyní a vinným sklepem s tím nejlepším z celého světa. Nabízí množství aktivit, které tropický ostrov poskytuje na souši, ve vodě i pod vodní hladinou. K odpočinku poslouží hotelové lázně s nespočtem procedur, které jsou založeny na filozofii a výzdobě čtyř základních elementů - vody, ohně, vzduchu i země.

Na pokojích najdete například vířivou vanu Jacuzzi přímo na terase, postele s nebesy i vybavení navržené uznávaným designérem Philippem Starckem. To není zdaleka všechno - dále jsou zde minibary, soukromé bazény i zahrady a je možné objednat si bydlení přímo nad vodami oceánu. Cena běžných pokojů se pohybuje okolo 1 100 až 1 250 dolarů za noc. Užít si tu můžete i plavbu lodí, windsurfing, wakeboarding a potápěči z centra PADI Vás naučí šnorchlovat a dovádět v místních vodách.

Nenechte si ujít ani návštěvu Mořského muzea, které je tím pravým pro rodiny s dětmi. Přináší neopakovatelný zážitek v podobě ukázky tisíce druhů podmořského života v čele s mysteriózními mantami obrovskými. Ochutnat mořské plody je tu téměř nutností! Velký počet vytříbených a luxusních restaurací přináší chutě ze všech koutů planety. Jednou z nejlepších je místní podvodní Ithay. Mnohé z nich se pyšní michelinskou hvězdou za své kulinářství. Za hranice Vašich snů Vás vezme místo zvané Sunset Water Villa, kde v obývacím pokoji najdete prosklenou podlahu, kruhovou rotační postel i bazén zasazený do oceánu. Váš komorník Vám bude pořád k dispozici. No řekněte, není to víc než Vaše sny?

Zdroj a foto: exclusivetours.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30