Luxusní USB šperky dvojice Philips a Swarovski

Bc. Lucie Drahošová
14.5.2012
  • Design

Váháte, zda koupit své drahé polovičce oslnivý šperk, nebo spíše něco užitečného, co využije a pokaždé si na vás vzpomene? Ideální bude možná obojí, nebo ještě lépe dva v jednom. Jako třeba funkční USB flash disk schovaný do luxusního šperku. Díky značkám Philips a Swarovski je to realita!

Zkušený výrobce elektroniky a mistr v oblasti šperkařství spojili své síly a přivedli na svět kolekci USB flash disků ukrytých v blyštivých oslnivých špercích Philips and Swarovski Active Crystals.

Kolekce disponuje přívěsky ve tvarech srdce, zámku, kulovitého přívěšku a miniaturního robota, přičemž každý z tvarů má navíc různé stylové varianty. Černé kamínky nebo průhledné, drobné nebo masivní, volba je jen na vás. Záleží pouze na vkusu, případně technických požadavcích. Zatímco srdce a zámek v sobě skrývají 1GB prostoru, kulovitý přívěšek nazvaný Měsíc (Moon) či robot nabízí hned 2GB.

Veškeré šperky jsou kromě kamenů vyrobeny z leštěné nerezové oceli, jejíž jednoduchost v kontrastu s blyštivými kameny Swarovski vytváří exkluzivní módní produkt, který svým designem bere dech.

Kolekce USB disků Active Crystals tak kombinuje fenomenální eleganci luxusního vzhledu s funkčností, když  nápadité šperky nabízejí potěchu pro oko, dostatek prostoru i funkcí pro ukládání, přenášení a sdílení dokumentů, hudby, fotek i videí na vašem počítači nebo laptopu.

„Tento stylový klenot byl vytvořen tak, aby umožňoval sdílet až 250 skladeb a 1000 obrázků a je proto ideální pro intenzívní osobní použití a použití na cestách. Maminky si mohou nosit všude s sebou obrázky svých dětí, manažerky mohou mít stále u sebe důležité soubory. Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače. To vše v podobě zařízení s mimořádně jednoduchým a pohodlným použitím," dodává výrobce Philips.

Zdroj a foto: philips.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30