Luxusní vila, ve které zaplesá Vaše duše i smysly

Mgr. Sandra Vasková
15.2.2011
  • Architektura

Místo, kde se můžete odprostit od veškerých myšlenek a nechat se unášet klidem a krásou okolí. Tím je luxusní vila Casa Kimball v Cabreře v Dominikánské republice, která si získá Vaši přízeň od první chvíle, kdy ji spatříte. Poděkovat za ni můžete designérům z Rangr Studia.

Poskytne Vám ohromný výhled na překrásné panorama Atlantického oceánu ze všech míst tohoto stavení, dokonce i ze zahrady. Její pozemek dosahuje více než 20 000 metrů čtverečních. Propracované interiéry jsou perfektní volbou pro chvíle klidu a odpočinku. K dispozici je zde bazén, ke kterému proudí svěží vánek od moře. Vila obsahuje celkem osm apartmánů, které Vám budou sloužit k relaxaci a k pohádkovým nocím. Atmosféru doplňují mandlové stromy a kokosové palmy, jež obklopují tři akry tohoto pozemku, a vytváří tak přirozené až exotické prostředí pro perfektní dovolenou.


Budova jsou navržena tak, aby její nájemce chránila před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích. Vnitřní prostory jsou propojeny s vnějšími, z nichž všechny jsou navrženy tak, aby umožnily proudění oceánského vánku do stavení, zajišťovaly mu stín i jej chránili před sluncem po celý rok. Povrchovou úpravu části podlahy a stěny tvoří místní korálový kámen, okna a dveře jsou vyrobena z jihoamerického tvrdého dřeva, které je pevné jako ocel.

A nakonec zpráva, která se Vám bude líbit nejvíce - je možné si ji pronajmout! Sice si sáhnete hodně hluboko do kapsy, ale takový pobyt jistě stojí za to. Za den v této exkluzivní residenci zaplatíte mezi 3 000 až 5 000 dolary v závislosti na ročním období. Pro inspiraci se podívejte na následující fotografie, třeba Vás přesvědčí a inspirují k další dovolené.

Zdroj : rangr.com

Foto : Paul Warchol

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30