Magie v uhlíku - nová vana Corcel

Mgr. Sandra Vasková
16.9.2011
  • Technika

Bezchybná, jedinečná, ohromující a přinášející maximální požitek a relaxaci! Corcel No. 1 od rakouského výrobce je objektem touhy všech koupelových fajnšmekrů. Nabízí čisté linie i velkorysý prostor. Bude přitahovat i Vaše vodovodní kohoutky.

Silný design této limitované edice van Corcel No. 1 zaručené ohromí všechny. Má aerodynamický tvar se skvělými křivkami, vypadá jako vyrobená z uhlíkových vláken.  Zkrátka ideální pro luxusní moderní koupelnu. Má tajemný nádech, je elegantní.  Tento kus je opravdu pro ty, kteří hledají něco speciálního a jedinečného. Vana byla vyvinuta týmem vysoce kvalifikovaných pracovníků. Procesu vývoje uměleckého skvostu trval 7 měsíců a manipulovalo se s čistým uhlíkem. Tento materiál byl zpracován do jemných vláken o průměru 0,003 až 0,005 mm. Vana je extrémně odolná právě díky nim.

Vanu Corcel můžete dědit z generace na generaci, neboť je také odolná před elektřinou, chemikáliemi a extrémním teplotám. Povrch na vaně je podobný tomu, který najdete v luxusních automobilech.  Každá jednotlivá je vyráběna ručně a s maximální péčí a přesností, navíc k ní dostanete certifikát pravosti a kvality. V prodeji bude pouhých 51 kusů, jež poputují do celého světa. Proto byste již nyní, pokud jste žhaví adepti na koupi, měli zjistit, kde ji co nejdříve najdete. Cena prozatím zůstává záhadou.

Zdroj a foto: www.corcel.eu

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30