Mapa města na láhvích od vody

Mgr. Sandra Vasková
9.7.2011
  • Design

Sice se zatím jedná pouze o koncept, ale myšlenka je vskutku brilantní. Přišel s ní designér Dzmitry Samal, který pro její uskutečnění v současné době hledá investory, partnery, výrobce. Zkrátka vítá každou pomoc! Návrh láhve v originálním znění „City water" je tvořen mapami, jež jsou charakteristické drobnými reliéfy na samotném povrchu plastové lahve. Zachycují konkrétní ulice města Paříž, jeho záhyby, zákoutí i slepé uličky. „Je zajímavé začít poznávat město s vodou, přesněji s pramenitou vodou. Láhve se budou hodit zejména turistům a návštěvníkům města," konstatuje Samal.

Že by odzvonilo klasickým turistickým mapkám a průvodcům? To dozajista ne, ale láhev se může stát skutečně pomocníkem na cestách a v orientaci spletitým bludištěm uliček. Navíc jsou reliéfy na láhvi dostatečně výrazné i hmatatelné, tudíž i skutečně efektivní.

Dzmitry Samal vyvinul tento chytrý nápad pro metropolitní síť v centru Paříže, který zobrazuje pavučinový vzor jednotlivých ulic města. Naprostou vychytávkou se pak stávají vyznačená umístění, kde se můžete znovu vypátrat a obstarat si čistou vodu pro osvěžení do těchto lahví.

Zdroj a foto : samaldesign.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30