Měkká polštářová symfonie od Mely B

Mgr. Sandra Vasková
3.10.2011
  • Umění

Modulární bytový textil! Myslíte si, že by mohl být to pravé i pro Váš domov? Tato limitovaná edice se totiž hodí snad do všech domácností a své potenciální majitele svádí kreativním zpracováním i trefnou myšlenkou a způsobem využití.

Každý z devíti polštářků je vybaven připínacími knoflíčky na všech čtyřech rozích. Je tomu tak proto, aby se jednotlivé polštáře daly vzájemně propínat a stavět z nich různé „sítě" dle potřeby. Díky tomuto systému můžete vytvářet tvary a realizovat své vlastní designové nápady a řešení.  Neobvyklá, přesto velmi užitečná sada polštářů je skvělým příkladem toho, co potřebuje moderní dům či byt.

Přizpůsobte si je pro konkrétní situaci či účel. Zkuste si s nimi vyhrát a zjistíte, jak všemožně je lze použít a stavět! Je to nesmírně zábavné, ale i velmi praktické. Můžete tím ušetřit například za malou sedačku či měkkou matraci. Polštářky jsou dodávány s vnitřní náplní. K jejich zpracování bylo použito hned několik druhů materiálů, mezi ně patří také samet, bavlna, plátno i bílé knoflíčky. Jsou ručně potištěny, navrženy a vyrobeny ve Velké Británii. A jak už jsme zmiňovali, jako u většiny originálních produktů, jejich počet je omezen. Slaďte je se svým nábytkem a dopřejte si zábavu i pohodlí. Soft Symphony od Mely B je tu pro Vás!

Zdroj a foto: www.wix.com/melaboev

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30