Mezi skalami i Atlantickým oceánem ukrývá Cape Town svůj nový poklad

admin
11.4.2012
  • Architektura

Okouzlující město Jižní Afriky má odteď také svou vysněnou luxusní architekturu, která bude oblasti Clifton dělat jen dobré jméno. O návrh se postaralo studio SAOTA - Stefan Antoni Olmesdahl Truen Architects & OKHA Interiors, které přímořskou vilu situovalo do skalnatého terénu s velkolepým výhledem na Atlantický oceán.

Krom toho na otevřené moře lze dohlídnout i z vnitřního nádvoří. Asi většina z nás při pohledu na tuto rezidenci souhlasně pokývne, že by tak možná mohl vypadat i jejich vysněný dům.  A není divu! Cílem bylo vytvořit excelentní architektonické dílo, které spojuje jeho přírodní skalnaté okolí s mořskou krajinou a přitom minimalizuje výhled na okolní budovy. Vnitřní prostory, které se schovávají za venkovními zdmi stavení, jsou nevěřitelně rozlehlé, moderně až přepychově vybavené. Najdou se zde díla od známých designových návrhářů a každá jednotlivá místnost má svůj vlastní charakter. Nejsou na sebe svým vzhledem ani stylem příliš vázány, proto si každý návštěvník zamiluje jiný kout elegantní vily.

Interiéry se plynule slívají s venkovními terasami i zmíněným dvorkem, kde je připraveno venkovní posezení, avšak ne ledajaké. Pěkně polstrované jako i velká část luxusního vybavení celého domu. Svůj prostor zde dostaly snad všechny materiály, na které si vzpomenete, podobně tomu je i s barvami, které si však stále zachovávají důstojnost.

Zdroj a foto: www.label-magazine.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30