Milla Jovovich démonicky pózuje pro Campari kalendář 2012

Mgr. Sandra Vasková
9.11.2011
  • Móda

Campari, jako jeden z nejznámějších italských producentů alkoholických nápojů, nejen že vyrábí kořeněné bittery, jež v sobě skrývají lahodnou chuť 86 různých bylin, ale také nedávno vyslal do světa kalendář na rok 2012 s názvem To je konec světa, baby! Jeho tváří se stala světoznámá herečka a modelka Milla Jovovich.

Kalendář byl oficiálně představen na exkluzivní akci v galerii Visionnaire Design v Miláně, které se zúčastnila i samotná herečka. Fotograf, který zachytil tyto snímky s erotickou a energickou atmosférou, se jmenuje Dimitri Daniloff. Samozřejmě na akci nechyběl ani campari bar plný alkoholických nápojů, koktejlů a ochutnávek.

Zřejmě chápete, proč Campari přichází s takovým názvem pro svůj kalendář? Ano, je to díky předpovědi staré mayské kultury, že by měl svět a život na něm, jak jej známe, skončit už 21. prosince 2012. Campari však k této „báchorce", či chcete-li zajímavé teorii, zastává pozitivní nadhled a představuje jej v sérii vizuálně silných fotografií, na kterých pózuje již zmíněná hollywoodská supermodelka Milla Jovovich. A že se skutečně povedly.

Zdroj a foto: www.campari.com

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30