Minifoťáček od Canonu

Bc. Lucie Drahošová
12.5.2011
  • Technika

Dnešní doba doslova žije digitálním přenosem informací, fotografií, videí či jiných dat. Foťák nebo kamera, které byly dříve vymožeností, jsou dnes běžnou součástí vybavení domácností, běžně je máte v mobilu, a manipulaci s nimi zvládají dokonce i děti. K přenosu a uchování dat pak většina z nás využívá USB Flash disky. Někdo volí jednoduchou klasiku, jiní radši poutají pozornost. Pokud patříte ke druhé skupině, porozhlédněte se v nabídce značky Canon.

Především focení a uchovávání textových dokumentů v digitální podobě je fenoménem dnešní doby. Výhodou je, že si tak můžete snadno uchovat spoustu vzpomínek a zachytit řadu velkých událostí v reálných konturách. Ty ale obvykle pak rádi také distribuujeme, přenášíme, uchováváme - a k tomu je třeba USB disků. Ty jsou v různých variantách dnes již běžnou součástí domácností, není ovšem disk jako disk. Jestliže hledáte nějaký stylový, jaký se jen tak nevidí, pak vás možná zaujme novinka od Canonu.

Zásluhou designérů Paradox One aktuálně nabízí značka Canon USB Flash disky ve tvaru miniaturního fotoaparátu, zrcadlovky i kamery, jejichž přímou součástí je USB konektor, díky kterému můžete přístroj přímo připojit k počítači, a sdílet data třeba s celým světem, aniž byste museli neustále hledat kabely.

Miniaturní provedení Flash disku a velikost pouze několika centimetrů je doprovázena prvotřídním designem, takže působí skoro jako reálné přístroje. Nejvíce vás ale potěší fakt, že takto stylově vypadající produkty budete s radostí brát pořád s sebou, a třeba je i vystavovat - jako přívěšek na krku, nebo na klíčích. Vše potřebné si tak budete moci nosit stále u sebe, uchované na věky..

Zdroj a foto: amazingcentral.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30