Mísa - nemísa od DESU Design

Bc. Lucie Drahošová
16.1.2012
  • Design

Mísa s ovocem patří mezi oblíbené funkčně - dekorativní prvky v obývacích pokojích, kuchyních či jídelnách. DESU Design nyní přichází s inovací v designu tohoto prvku. Mísa nazvaná Hug totiž postrádá dno, a tedy ovoce pouze stylově obejme.

Doménou DESU Design je snaha o vytváření vysoce inovativních prvků, ať už jde o nábytek, bytové doplňky či dekorace, které doslova stírají hranice mezi designem a uměním. DESU Design čerpá inspiraci z přírody, moderního designu, i architektury.
„Cílem DESU Design je tvořit kousky trvalé kvality, uchovat jejich krásu a funkčnost po celé generace - s využitím moderních výrobních metod společně se zručností lidských rukou," hlásají sami představitelé DESU Design.
V případě Mísy Hug je tak výsledkem moderní asymetrická mísa se stupňovitými stěnami, připomínající amfiteátr. V rámci zmíněného inovativního přístupu však chybí zmiňované dnu, díky čemuž se mísa stává spíše prstencem usměrňujícím ovoce do jeho středu. Hug redukuje mísu na její nejzákladnější fuknkci, tedy zajištění, aby se obsah soustředit na jedno místo. Nepokoušejte se však „mísu" s plným obsahem zvedat, nemuselo by to dopadnout dobře.  
Oválná mísa má rozměry přibližně 28,5 x 24 centimetrů, přičemž výška je 1,3 centimetry. Barevné provedení je pouze v bílé, což sice eliminuje možnosti zákazníků, na druhou stranu bílá je tradiční, a nemusíte se tak složitě rozhodovat, kterou barvu zvolit.
Pokud vás mísa Hug vytvořená designérkou Elisabeth Cordes zaujala skutečně významným způsobem, můžete si ji na oficiálních stránkách výrobce objednat. Vyjde vás sice na 118 dolarů, plus dalších dvacet za poštovné, můžete si být ale jisti, že nikdo z vašich známých nebude mít stejnou.

Zdroj a foto: desudesign.com/accessories/hug

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30