Miska na mýdlo Umbra Touch růžová 13x9x2cm, plast

135,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 0232721190
Výrobce: Umbra
Barva: růžová
Materiál: plast

Popis

Tato miska je elegantní miska na mýdlo, která bude vypadat skvěle díky své jemné povrchové úpravě, zaobleným hranám a zakřivenému tvaru. Jeho zabudované rýhy udrží vaše mýdlo v suchu, čímž rychle schne a zůstane suché, místo aby se v něm hromadila voda. Miska je vyrobena z matného plastu, který se snadno čistí a je vysoce odolný. Povrchová úprava je luxusní a příjemná na pohled.

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30