Mobilní domky Nu-ovo pasují skoro kamkoli

Mgr. Sandra Vasková
18.11.2011
  • Design

Na zahradu, k chatce, k bazénu. Tam všude padnou domky Nu-ovo jako ulité. Nemusí totiž sloužit doslovně jako ubytovací zařízení, ale také například jako ukrýt před nepřízní počasí či odpočinkový pokojík. Možností se Vám nabídne hned několik, určitě najdete to správné využití!

Vajíčkový domek navrhla společnost Tissettanta, která tak názorně předvedla vlastní pohled na moderní bydlení, či chcete-li na moderní a stylové mobilní řešení, které Vám poskytne soukromí tam, kde si to budete přát. Ať už se pro Vás stane obývákem, kanceláří nebo čtecí místností místo knihovny, vždy poslouží dobře. Specialitkou se stává možnost si do něj nastěhovat třeba postel či si z něj utvořit venkovní sprchový kout. Jen se podívejte na fotografie níže a uvěříte, že je to skutečně možné.

Nevýhodou, se kterou se však dá počítat, je snad jen to, že za každé vybavení navíc si zaplatíte. Do Nu-ovo domečku si můžete zakoupit čalounění, vodotěsný otáčivý kryt i systém sedadel s dřevěnou konstrukcí. To vše s příplatkem. Jenže když luxus, tak kvalitní. A abychom nezapomněli zmínit i autora této myšlenky, tak Tissettanta je firma, jež se zaměřuje na poskytování řešení interiérů, které podporují svobodu života. Úzce spolupracuje s předními návrháři a vytvoří vždy produkty, jež jsou funkční a velmi přizpůsobivé. Nu-ovo se stává dalším důkazem.

www.luxurylaunches.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30