Mobilní útočiště uprostřed zahrady

admin
21.1.2012
  • Architektura

Londýnské studio David Ajasa-Adekunle vypustilo do světa svou modulární jednotku, která ozvláštní každou zahradu a významně rozšíří obytný prostor domu. Rádi byste občas pracovali z domova, ale chybí vám místnost, kde se můžete zavřít před celou rodinou? Chcete poskytnout dětem zahradní domek, který bude mít zvláštní a jedinečný architektonický ráz? Zaostřete na Tetra Shed - „neotesaný diamant", který podle druhu zvoleného vnějšího materiálu může utvořit dominantu vašeho pozemku, nebo naopak zmizet v džungli bujné zahradní zeleně.

Tetra Shed byl navržen tak, aby příliš nezatěžoval životní prostředí - ani svým vzhledem, ani použitými materiály. Dřevěná překližka může být natřena na jakoukoliv barvu, nebo je alternativou vnější povrch obložit měděným, titanzinkovým či nerezovým plehcem. Úkryt je schopen tvořit samostatnou autonomní jednotku, nebo, při umístění na veřejný pozemek, i sestavu několika „místností". Kromě potenciálu stát se domácí kanceláří uprostřed zahrady, tak může sloužit jako třída, výstavní prostor, prodejní místo, prostor pro volnočasové aktivity nebo pro konání různých akcí.

Mobilní obydlí má několik rafinovaných otvorů, které se dají zcela zakrýt nebo naopak otevřít a vpustit do interiéru dostatek přirozeného osvětlení. V původní navržené formě se nacházejí dvě pracovní místa, stůl obíhá mimo prostoru dveří celý obvod Tetra Shed.

Zdroj: tetra-shed.co.uk

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30