Moderní kuchyně ve tvaru opracovaného diamantu

Dagmar
20.2.2011
  • Interiér

Mesh je nová kolekce kuchyňského designu od italského studia Florida. Jedná se o futuristický, minimalistický styl, který svým netypickým tvarováním podtrhne každý soudobý interiér. Ostrůvek se dřezem je pomocí zalamování v netradičních úhlech tvarován jako opracovaný diamant a stane se tak doslova klenotem v srdci každého interiéru. Kuchyně je vyráběna ve velké škále finálních povrchových úprav a barev, čímž se snaží vyhovět širokému spektru zákazníků. K dostání je například v klasické černé, bílé nebo i ve více odvážných elegantních barvách, jako je limetkově zelená nebo svěží žlutá.

Veškeré povrchy nápadně lesklé kuchyňské linky, kromě hlavní pracovní desky, jsou vyrobeny z lakovaného skla, což vizuálně zvětšuje prostor kuchyně. Pracovní deska je vyhotovena z nerezavějící oceli a je tak vhodným doplněním minimalistického, moderního vzezření celého interiéru. Futuristický design je nejen efektní, ale zároveň se snaží splnit veškeré podmínky na komfortní a snadné vaření a mytí nádobí.

Florida je velká společnost, která spojuje mnoho výrobců italského designového nábytku všeho druhu. Má za sebou už 50 let praxe a zkušeností a snaží se reagovat na veškeré požadavky vyplívající ze současných trendů. Díky optimalizaci výrobního procesu a flexibilnímu managementu si drží své ceny na minimu, dostupné pro mnoho vrstev obyvatelstva, avšak na jejich stánkách nejsou k nahlédnutí ceníky, které by toto tvrzení podložily. Nabízejí nejen výhodný poměr kvalita versus cena, ale především vysoký standart před a poprodejového servisu.

Zdroj a foto: florida.it, thedesignhome.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30