Moderní USB disky do peněženky: Gigs.2.Go

Bc. Lucie Drahošová
31.5.2013
  • Technika

Sdílení elektronických dat patří k současnému životnímu stylu. Stejně jako praktičnost a také ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Toto všechno vzali američtí designéři společnosti Bolt Group v úvahu, dali hlavy dohromady a přišli s Gigs.2.Go, ekologickými a praktickými USB disky, které jsou jako dělané pro vaši peněženku.

Elektronická data jsou v dnešní době nedílnou součástí života každého moderního člověka. Fotky, hudba, videa, to všechno si pořizujeme, kopírujeme i sdílíme v elektronické podobě. Malé množství dat přitom můžete snadno sdílet prostřednictvím internetu, u většího se ale občas hodí nějaký ten nosič. Dříve se s oblibou využívala CD, dnes se ale do popředí dostávají spíše USB flash disky, které jsou rychlejší a skladnější.

Většina z nás si pořizuje spíše objemnější a třeba i designové USB disky, pro praktické sdílení dat s přáteli je ale mnohem vhodnější jednoduché a rychlé řešení. Třeba USB disk ze sady Gigs.2.Go, který je zhruba velikosti SIM karty vašeho mobilu, a je vyroben z recyklovaného papíru.

Sada Gigs.2.Go obsahuje celkem čtyři disky, které jsou uspořádány vedle sebe a zformovány do jednoho celistvého kusu o velikosti kreditní karty. Skvěle proto padnou do vaší peněženky, a vy je můžete mít kdykoliv po ruce. V případě potřeby pak stačí libovolný z USB disků odlomit. Co se týče vzhledu „kartičky", odpovídá materiálu - recyklovanému papíru. Béžová kartička je pouze opatřena nápisem Gigs.2.Go v zelené barvě.

S ohledem na použitou surovinu, tedy recyklovaný papír, a jeho jednobarevný celistvý povrch, ale můžete design disku či sady upravit i vy sami - fixy nebo čímkoliv jiným, čím lze psát na papír. Zdobit přitom můžete třeba obrázky, stejně tak si ale můžete jednotlivé disky prakticky popsat, abyste například věděli, co na kterém z nich hledat.

Zdroj a foto: www.dezeen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30