Motelový pokoj ve stylu Batmana

Mgr. Sandra Vasková
16.3.2011
  • Interiér

Vždycky jste toužili stát se superhrdiny? Vlastnit automobily a stroje jako oni, být stejně slavní i stejně bydlet? Poslední možnost si nyní můžete splnit! Takový pokoj na Vás čeká v Tchaj-wanu.

Je to trochu překvapující, ale trendy současných manažerů údajně míří k tomu, že si na svých cestách přizpůsobují místa přebývání podle sebe. A divte si či ne, jejich představy se reálně proměňují do podoby animovaných příbytků superhrdinů. To byl také důvod, proč bylo zrovna pár takových vystaveno i ve výše uvedeném městě. Nyní už mají hosté komfort bez předělávek na dosah ruky.

Batmanem inspirovaný interiér najdete v motelu Eden v Kaohsiungu, který je hnízdem pro opravdové milovníky komiksů. Ubytovaným zde bude k dispozici velká honosná postel zdobená znakem tohoto hrdiny, nebude chybět ani Bat-mobil a obří zrcadla. Celý pokoj je poset logy Batmana, hosté se tak mohou s hrdinou a jeho životem více ztotožnit. Alespoň na malou chvíli.

Motel dokonce nabízí i sexy spodní prádlo a další erotické pomůcky při příležitosti některých svátků.  Najdete zde 46 pokojů k ubytování, z nichž každý má své vlastní jedinečné téma. Tím je například i Vězeňský pokoj či Japonský komiksový pokoj. A samozřejmě mnohé další. Co myslíte, najdete zde svůj vysnění pokojík i Vy? Nenechte se napínat a vyrazte si užít jednu z dovolenkových nocí do těchto pokojů. Třeba Vám přinesou stejné zážitky jako jejich maskotům.

Zdroj a foto: freshome.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30