Mp3 přehrávač Kube2 pohltí až 8000 skladeb

Mgr. Sandra Vasková
22.12.2011
  • Design

Oblíbený přehrávač a „kamarád" do každého dne dostává nový vzhled, představuje se jako titěrná krychlička a jmenuje se Kube2. Vyvinula jej singapurská technologická společnost Bluetree Electronics, jež jej prezentuje jako nejmenší dotykový mp3 přehrávač, který zatím spatřil světlo moderního světa.

Předešlá generace těchto přenosných přehrávačů od uvedené společnosti se pyšnila plastovým tělíčkem, tato současná je hliníková, navíc obohacena o dotykový senzor a skvělou obrazovou navigaci. Obrazovka miniaturního přístroje je velká asi jako průměrný palec na ruce. Ovladače má na bočních stranách a vyniká spoustou voleb a nastavení. Majitelé si vzhled přehrávače mohou podle svého gusta přizpůsobit a vyzdobit, k dostání jsou k němu odnímatelné štítky, kterými se mp3 přehrávač oblepí.

Kube2 vydrží hrát nepřetržitě šest hodin, nabíjí se přes USB kabel, a to trvá pouhou hodinku. Zařízení je kompatibilní s micro SD kartami v rozmezí od 512 MB do 32 GB, takže do něj můžete v případě potřeby s klidem nacpat až 8000 oblíbených songů. V současné době je zařízení dostání zatím jen v Singapuru a prodává se přibližně za 35 USD s 4 GB paměťovou kartou. Oficiálně bude prezentováno v lednu 2012 na výstavě technologických inovací CES, která se uskuteční v Las Vegas. Poté se jeho prodej rozšíří do celého světa.

Zdroj a foto: www.designboom.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30