MUTFORM.com - nový designový e-shop

admin
3.9.2013
  • Design

Pokud patříte mezi milovníky designového bydlení, pak jste si možná již všimli, že v českých vodách není nabídka prodejen či e-shopů s designovým vybavením zdaleka tak široká, jako v jiných evropských zemích. Naštěstí trend je vzestupný, a možností přibývá. Příkladem je MUTFORM.com, nový český designový e-shop s nábytkem a doplňky.

Nově otevřený e-shop je v českém jazyce, jak už ale napovídá samotná adresa MUTFORM.com, najdete v něm světové kousky, u kterých je samozřejmostí špičková kvalita i kreativní neotřelý design. Cena je přitom doslova lidová - zejména pokud nakoupíte ve výhodných slevových akcích, které se v e-shopu v týdenních intervalech obměňují. Tyto slevové akce jsou v oboru bezesporu unikátní, a jako spotřebitelé je určitě oceníte.


Co se týče nabídky, vybírat můžete nábytek a zejména doplňky, které jsou v tomto případě vždy svébytnými plnohodnotnými součástmi interiéru. Nástěnné hodiny, umělé květiny, vázy, nádobí, pomůcky pro stolování, kuchyňské načiní, nebo třeba dekorace na zeď - to je jen zlomek toho, co zde najdete. I zdánlivě obyčejné věci zde přitom nabývají esteticky gigantických rozměrů.


Mimo pořizování samotných konkrétních produktů přitom v e-shopu samozřejmě můžete také čerpat inspiraci a sledovat trendy v interiérových doplňcích.

E-shop MUTFORM.com je momentálně v začátcích, a do budoucna se bude nabídka produktů ještě dále výrazně rozšiřovat, takže se má český zákazník pravděpodobně na co těšit.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30