Na skále a v nejexkluzivnější oblasti Evropy - Villa Fl?ttarna

Mgr. Sandra Vasková
18.1.2012
  • Architektura

Trojúhelníková vila s perfektně čistou prosklenou fasádou od švédské firmy  Arkitektontor Wing?rdh stojí majestátně na skalnatém pozemku poblíž zátoky. Patrová rezidence s názvem Villa Fl?ttarna je jedním z devíti velmi vytříbených návrhů, které jsou téměř mistrovskými díly a sídlí v blízkosti Smögen Island. Villa Fl?ttarna je navíc velmi ekologická, založená na kombinaci šetrných technologií i doplňků z přírody.


Čelní část stavení je prosklená, umožňuje nádherný výhled do dalekého okolí i na vodní hladinu. V prvním se rozprostírá obývací pokoj a balkon, v nižším podlaží pak ložnice, koupelny, šatny i garáž. Cílem projektu, jak uvádí návrháři domu, bylo vytvořit jednu z nejexkluzivnějších rezidenčních oblastí v Evropě, kde se v jednom místě sejde hned několik architektonických skvostů. Do těchto několika vysoce personalizovaných budov patří i tato vila, jež se nachází pouhých šest metrů od úžiny zvané Skagerrak.
Skála, na které se dům tyčí, je skutečně idylickým placem pro bydlení. Nabízí mimořádně krásné přírodní prostředí s okouzlujícím místním stavebním stylem. Zbylá zmíněná stavení se nacházejí rozeseta poblíž, jejich architektura je též typická geometrickými tvary, které vytváří maximální vizuální efekt. Každý dům v Klevens Udde má jedinečné řešení založené na osobnosti a charakteristice daného místa.

Zdroj a foto: klevensudde.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30