Nábytek z kapek deště

Bc. Lucie Drahošová
23.4.2011
  • Design

Možná jste také jako děti obdivovali kapky deště za oknem, jejich dokonalý tvar a eleganci, s jakou letí vzduchem. Kapka je důmyslný tvar, jehož předností se rozhodli využít designéři B-alance, a vytvořit tak variabilní kolekci sedacího nábytku nejvyšší kvality a moderního designu.

Značka B-alance je s přírodou spjata nejen pokud jde inspiraci tvary, ale respektuje ji a váží si jí, takže je filosofií firmy využívat pouze materiály kvalitní, ale zároveň recyklovatelné

Kolekce Patio zahrnuje množství ploch ve tvaru kapek určených k sezení či ležení podle toho, jak je nakombinujete a umístíte v prostoru. Třemi hlavními prvky je pohovka ve tvaru větší kapky s jednou vyvýšenou stěnou, kapka o stejné velikosti beze stěn a poslední menší kapka, rovněž bez vystouplých stěn. Provedení je ve stylu ratanu, který je ve skutečnosti netoxický voděodolný polyethylen, který díky odolnosti od -20 do +40 stupňů můžete využít jak doma, tak na zahradě. Strach o barvu nemusíte mít ani za deště, díky kvalitní ochraně vydrží tento nábytek vše. Sedací plocha je světle krémová, konstrukce tmavě hnědá. Vytváří tak stylový kontrast, a při doplnění o menší barevné polštářky vzniká zajímavá variace.

Díky přesné konstrukci jednotlivých dílů můžete kousky do sebe skládat jako stavebnici, a vytvořit si tak s křesla pohovku, letiště, nebo křesla s odkládacím stolečkem.. záleží jen na vaší fantazii a dispozicích vašeho domu či zahrady, která vám nabídne ty pravé variace pro stylový a moderní nábytek. Dobře poslouží k opalování u bazénu, ranní kávě a novinám v zahradě, ale i sešlosti s přáteli na zahradním grilování.

zdroj a foto: neathome.net

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30