Náhrdelníky od Logical Art Vám vezmou dech

Bc. Lucie Drahošová
30.8.2012
  • Móda

Na detailech mnohdy záleží nejvíce, a proto jsou to často právě šperky, které dovedou z outfitu vytvořit slavnostní róbu, a ze svých nositelek královny noci. Obzvlášť, pokud zvolíte například některý z atypických kousků od Logical Art. Můžete si být jisti, že okolí vás jen tak nepřehlédne.

Pokud jde o design a módu, vymyšleno už bylo mnohé, a tak není nijak jednoduché najít něco skutečně výjimečného. Přesto se jedna bílá vrána mezi všemi těmi černými občas najde, a upoutá vaši pozornost - stejně jako nová kolekce atypických náhrdelníků od londýnského studia Logical Arts.

Tato kolekce náhrdelníků má zvláštností hned několik. V první řadě je to materiál. Ačkoliv takto náhrdelníky zdaleka nevypadají, jsou vyrobeny z papíru. Ten je samozřejmě speciální, zejména pokud jde o odolnost proti vodě a také proti protržení. Jinak by totiž mohlo být po parádě dříve, než se večer nachýlí ke konci.

Druhou zvláštností je tvar. Každý náhrdelník totiž tvoří množství na sebe nakupených drobných obrysů tvarů (kruhy, obdélníky, trojúhelníky, šestiúhelníky či kapkami), které nakonec tvoří jakýsi neuzavřený kruh. Právě neuzavřenost přitom zajišťuje snadné nasazování i sundávání, aniž by ale náhrdelník padal.

Náhrdelník kombinující trojúhelníky, obdélníky a kruhy je v barvě černé, náhrdelník tvořený navazujícími šestiúhelníky je v bílé, náhrdelník z kapek v modré a náhrdelník připomínající propletené větvičky v odpovídající zelené. Každý je přitom ručně barven a je tudíž neopakovatelným originálem.

S ohledem na odlišné tvary si s těmito náhrdelníky přijde na své opravdu každý, ať už je to romantická něžná dívka, provokativní rebelka, elegantní inteligentní dáma, nebo žena přiklánějící se k přírodním motivům a barvám. Výsledek přitom bude vždy jednoznačně oslnivý.

Zdroj a foto: http://www.dezeen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30