Najde se ten pravý Arfashion Designer 2011?

Mgr. Sandra Vasková
24.2.2011
  • Události

Výzva pro všechny kreativní a tvořivé osoby, které se nebojí představit světu své umění i talent. Tohle je jedinečná možnost stát se přímým uchazečem o titul ARFASHION DESIGNER 2011 na Arcolor festivalu mladé módy, jenž tuto soutěž pro oděvní designéry vyhlašuje. Staň se adeptem i ty a udělej další krůček ve své kariéře!

Pokud máte zájem se zúčastnit a vejdete se do věkové hranice 18 až 35 let, tak se již nyní hlaste do soutěže, která má za cíl netradičním způsobem, který tu ještě nebyl, prezentovat mladou módu. Podmínky pro přihlášení splníte tak, že zašlete fotografii své tvorby na emailovou adresu arcolor@email.cz.

A jaká jsou podrobnější pravidla? Hlásit se mohou studenti, absolventi i profesionálové. Spolu s fotografii své soutěžní kolekce zašlou na uvedenou adresu také motivační dopis. Nezapomeňte, že tato podmínka je pro přihlášení do soutěže je závazná a nevratná!

Důležité termíny, které byste měli znát, jsou 30. dubna 2011, kdy proběhne uzavírání přihlášek a 31. května 2011 pro změnu dojde k vyhlášení 10 finalistů, kteří o celé věci budou vyrozuměni emailem a dostanou další pokyny. Každý, kdo se chce stát adeptem na vítěze, nechť si také připraví 2 500 Kč. Tento účastnický poplatek bude zahrnovat náklady spojené s módní přehlídkou, tj. pronájem prostor, modelky, kadeřníci, vizážisti, choreografie, ozvučení a osvětlení, DJ, fotografové, kameramani. Částku je třeba uhradit do 15. května. Finalisté získají účast na prestižním festivalu mladé módy Arcolor, prezentaci na finálovém večeru v centru Prahy a propagaci v médiích. Zkrátka tedy nepřijdete!

O vítězi rozhodne odborná porota, a to 25. června 2011 na módní přehlídce finalistů v Retro Music Hall v Praze. Ten nejúspěšnější pak bude moci uspořádat svou autorskou přehlídku v rámci festivalu mladé módy Arcolor 2012. Odměnou za výhru se stanou věcné ceny. Nechte se překvapit, které to budou!

Pro detailnější informace a podmínky můžete navštívit www.arcolor.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30