Všechny objednávky přijaté do 19.12. - 12:00 doručíme do Vánoc

Nákupní taška LOQI Prima Blossom 50x42cm unese až 20 Kg

Kód: PR.BL
skladem (více jak 5 ks)
Dodáme v úterý 18.12.2018
229,- Kč s DPH

Kusů:

Garantujeme dodání do Vánoc

Vyrobeny tak, aby vystihovaly Váš styl! Tašky LOQI byly vyrobeny s cílem vytvořit krásné a zároveň praktické ekologické nákupní tašky na opakované použití jako reakce na neudržitelnou praxi jednorázových igelitových tašek. Vypadejte skvěle a zároveň šetřete životní prostředí.

Rozměr: 10x4,3 cm (srolovaná), 11x11,5 cm (v kapsičce)

Značka: Loqi

LOQI - Německo

V minulosti byly vlastní nákupní tašky samozřejmostí a dnes se jejich zašlá sláva znovu vrací na výsluní. Pokud hledáte stylovou, kvalitní a navíc i EKO tašku, značka LOQI je skvělou cílovou adresou.

Stylová a relativně malá, přesto si hravě poradí s dvaceti kily nákupu. Řeč není o současných českých ženách (i když i tady by popis většinou odpovídal), ale o taškách značky LOQI, které seženete v nepřeberném množství stylů, od minimalistického, přes moderní geometrický, elegantní, romantický, až třeba po vtipně hravý. Samozřejmostí všech modelů je možnost složení do praktické malé kapsičky a také struktura z recyklovatelného zesíleného polyesteru, stejně jako dech beroucí design, díky kterému bude vaše praktická taška také úžasným stylovým doplňkem.

dále nabízíme

Inspirace z naší prodejny

doprava zdarma

objednávky nad 1 999,- Kč
 

Vrácení zboží

zboží můžete vrátit do 14 dnů
 

+420 775 263 263

uživatelská podpora