Náhradní náplň do difuzéru Max Benjamin - TRUE LAVENDER 150ml

569,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: MB-DR6
Výrobce: Max Benjamin
Doba provonění: 4 - 5 měsíců
Objem: 150 ml
Země původu: Irsko

Popis

Překrásný parfém s uklidňující vůní pravé levandule z jižní Francie a špetkou bylinek.

Hlava – eukalyptus a máta
Srdce – levandule a rozmarýna
Základ – pačuli

Náhradní náplně neobsahují alkohol jako nosič vůně, tím pádem vydrží mnohem déle a neodpařují se tak rychle, jako jiné difuzéry, které alkohol používají.

Součástí každé náhradní náplně je 150 ml náplně a sada 12 textilních bílých hůlek, které se nemusejí otáčet, vůně se tak šíří všemi směry. Intenzitu provonění lze regulovat přidáním nebo ubráním tyčinek, dle potřeby zákazníka. Po vypotřebování je možné dokoupit už jen náhradní náplň, která se dodává včetně nových hůlek, tím pádem je možné vůně měnit dle libosti.

Značka: Max Benjamin

MAX BENJAMIN - Irsko

Vůně mohou mít podle vědců i ozdravné účinky a výrazný vliv na psychiku, čehož je irská značka Max Benjamin jasným důkazem. Pokud nějaké vůně dovedou vykouzlit úsměv na vaší tváři a zaujmout vaši mysl už při vstupu do místnosti, pak jsou to jednoznačně ty od značky Max Benjamin.

Irská značka Max Benjamin patří mezi výrobce vonných difuzérů a svíček, které jsou stoprocentně přírodní a ručně vyráběné. V každé ze svíček Max Benjamin tedy najdete pouze stoprocentní rostlinný vosk, přírodní esenciální oleje a bavlněný knot. Kromě toho zaujme každý z kousků i originálním propracovaným designem a prvotřídní kvalitou vůní, které lahodí nosu a díky nulovém obsahu alkoholu vydrží dlouhé hodiny. Pokud svíčkám fandíte, nebo hledáte opravdu luxusní dárek pro někoho výjimečného, produkty Max Benjamin určitě oceníte.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30