Nebojte se mutací, některé jsou žádané

Mgr. Sandra Vasková
16.4.2012
  • Design

Zmutovaná kolekce sedacího nábytku, která ale přináší maximální komfort a radost s posezení. Budete si připadat jako na nebeském obláčku!

Takovou možnost všem milovníkům designu i pohodlí připravil belgický návrhář Maarten De Ceulaer pod oficiálním názvem Mutation Series. „Jednotlivé kousky vypadají tak, jako by ani nebyly provedeny rukou, ale vznikly samy od sebe přirozenou cestou," popisuje designér. Skoro jako by zpodobňovaly mutaci v buňkách či následky chemické nebo jaderné reakce. Je to virus nebo bakterie? Anebo zkrátka kreativně-imaginární nábytek? Druhá možnost, jak jinak, je správně!

Projekt je považován za experimentální revizi klasického nábytkového čalounění. Připomíná nám známé a kultovní pohovky s hluboko zapuštěnými knoflíky. Design tohoto stylu hraničí až se sochařinou.  Narozdíl od čalouněných kolegů s pružinami, výplňovými pěnami, potáhnutými kůži či látkou, obláčkové sedačky jsou pečlivě seskládány z pěnových kuliček různých velikostí a nahromaděny do příslušného tvaru. Na závěr bylo celé toto dílo potáhnuto povlakem z odolné pryže a jemného sametu. Každý kus je svůj vlastní unikát.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30