Neobvyklé doplňky pro iPad

admin
21.11.2010
  • Technika

Takový hybrid, něco mezi mobilním telefonem a počítačem. Multimediální počítač od společnosti Apple, který používá iOS a lze ho používat k práci s různými multimediálními formáty včetně novin, knih, učebnic, hudby, tabulek a mnoho dalšího. iPad se zkrátka stal moderní záležitostí.

Prý se na něm dá i vytvořit závislost. Svůj milovaný iPad můžete obléknout do bezpočtu slušivých „oblečků", včetně toho od Louise Vuittona. Připevnit na jakýkoliv povrch Vám ho pomůže speciálně vyrobený suchý zip, komunikaci s ním Vám pomůžou vyřešit různé tipy klávesnic. Klasický stolní počítač Vám bude připomínat ve stojanu PadDock a realistický notebook Vám z něj zase vytvoří speciálně upravené pouzdro s klávesnicí.

Možností jak netradičně „doladit" právě ten svůj iPad je nepřeberné množství, jistě k těm  nejzajímavějším nepatří doplňky, ale rovnou celá zařízení. Ten kdo bez svůj komunikátor neopouští ani v pozdních nočních hodinách vyrobila společnost Hollandia speciální postel iCon. Samozřejmě je maximálně pohodlná jak pro Váš spánek, tak i pro iPad. V čele postele jsou umístěny dvě dokovací stanice, které iPad dobijí, přehrají hudbu i videa díky vestavěnému audiosystému s prostorovým zvukem.

Bohužel cenová relace několikanásobně předčí pořizovací náklady iPadu. Zakoupit ji můžete u společnosti Holandia a její cena je srovnatelná s pořizovací cenou nového automobilu.

Foto a zdroj: ipadshouse.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30