Nepostojné koňakové skleničky přináší požitek

Mgr. Sandra Vasková
2.1.2012
  • Design

Před pár měsíci jsme na našich stránkách představovali zajímavé skleničky na víno od Martina Jakobsena. A teď Vám přišla vytřít zrak společnost Normann Copenhagen, která navrhla jedinečné skleničky - pro změnu na koňak. Požitek z pití z tohoto designově vybroušeného skla je zaručen.

Někdo má rád teplo krbu, někdo si zase poslechne s chutí blues či jazz. A právě k takovým příležitostem se sklenka dobrého koňaku velmi hodí. Proč nezakusit tu chvíli přítomného okamžiku? Sám výrobce se ke svému výrobku vyjadřuje takto: „Koňakové skleničky jsou krásnou kombinací funkce a potěšení. Konstruovány byly s ohledem na aroma nápoje, na jeho teplotu i množství." Tvar sklenice zvyšuje požitek z pití koňaku, zdůrazní také jeho barvu a pohyb kapaliny uvnitř.

Sadu pro dva je možné zakoupit on-line na webových stránkách výrobce www.normann-copenhagen.com, a to za cenu 61 dolarů. V jeho portfoliu však můžete objevit mnohé „zázraky" a užitečné věci, kterými si zpříjemníte stolování, posezení i celkově domácnost.

Zdroj a foto: normann-copenhagen.com/, www.freshome.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30