Nerezová ocel oživí každý moderní prostor

admin
11.5.2012
  • Design

Společnost Kasper Kovo s.r.o. spouští unikátní e-shop www.kasper.cz zaměřený na výrobu produktů z nerezavějící oceli . Můžete si navrhnout nerezový květináč zcela podle svých představ a nebo vybírat z řady ostatních kvalitních produktů.

Sestavování květináčů je velmi snadné. Požadované parametry se zadávají do připravených políček a k náhledu jsou i jednotlivá zpracování povrchu. Zobrazení animace navrhovaného výrobku dává jasnou představu o tom, jak bude vypadat.

Celková cena za výsledný produkt je vypočítána automaticky ještě před odesláním objednávky. Díky tomu máte okamžitě představu o celkovém rozpočtu. Pouze v případě atypického požadavku na výrobu je zapotřebí odsouhlasení navrhnutého řešení.

Umístění hotových výrobků je vhodné jak v interiéru, tak i exteriéru. Hodí se pro osazení menšími rostlinami, ale i nízkými dřevinami. Výhodou je, že květina může být zasazena ve vlastním obalu a vložena do květináče, případně rovnou do zeminy. Nadčasový design dává vyniknout rostlinám jejich eleganci a skvěle se hodí do každého moderního prostoru.

Pro opravdu stylové letní „rožnění", nabízí společnost Kasper Kovo s.r.o. zahradní grily z nerezu. Nový Viggo II na propan butan má profilový grilovací rošt, který zabraňuje vznícení omastku z masa. Díky tomu není zapotřebí přidušovat plamen jako u konvenčních grilů.. Celonerezové provedení výrobku s neotřelým vzhledem zaručuje uchování užitné hodnoty po velmi dlouho dobu.

Velice komfortní užívání poskytuje prostor pro uložení všech potřebných pomůcek. Dveře obsahují několik přihrádek a umožňují velice snadný přístup pro výměnu plynové bomby. Zamezení nechtěnému otevření dvířek zabraňují magnetické uzávěry. Opravdu originálním doplňkem je stůl z bezpečnostního skla kolem grilovacího roštu, který slouží jako odkládací prostor.

Dokonalé propečení masa zajišťují nerezové plynové hořáky s regulací intenzity plamene a zakrytými lávovými kameny. Poskytují lepší výhřevnost a výborné rozprostření tepla na roštu. Zažehnutí hoření umožňuje integrovaný zapalovací systém se skrytým ovládáním pod bočními dveřmi.

Výrobce u příležitosti uvedení propan butonového modelu Viggo II, rovněž spouští slevovou akci na všechny modely grilů Viggo v provedení na uhlí. Sleva je poskytována ve výši 30% z prodejní ceny. Zároveň prodlužuje záruční lhůtu svých výrobků na 5 let.

Kasper Kovo s.r.o. je exkluzivním výrobcem produktů z nerezu. Při výrobě klade vysoký důraz na kvalitu výrobního procesu a spolupracuje výhradně s českými designéry. Výrobky si tak udržují svou vysokou užitnou hodnotu.

Zdroj a foto: http://www.kasper.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30