Nestrest je oázou odpočinku

Bc. Lucie Drahošová
21.3.2012
  • Design

Odpočinek by měl být nedílnou součástí každodenního života všech z nás. Někdo odpočívá u hudby, někdo u televize, někdo u knihy, nebo třeba i u počítače. Samozřejmostí je pak pohodlí, nebo dokonce vyhrazený oblíbený koutek. Pokud jste ten svůj ještě nenašli, Nestrest vás ohromí.

Nestrest je příkladem spojení moderních technologií přinášejících pohodlí, kvalitu, trvanlivost a praktičnost, s přírodou z níž čerpá vzhled i tvary. V případě Nestrest z této kombinace vzniklo unikátní místo k posezení, relaxaci, konverzaci, odpočinku, ale třeba i dětským hrám. Nestrest dodává pocit bezpečí, pohodlí, ale i trochu zábavy, především pro milovníky houpavých pohybů.

Nestrest je závěs ve tvaru kužele, připomínající ptačí hnízdo. V dolní části je z jedné strany otvor, který umožňuje vstup do vnitřní části hnízda, opatřeného polštáři a měkkým podkladem, takže je ideální k odpočinku, rozjímání, a čemukoliv co vás v houpající se oáze bude bavit.

Nestrest je vyrobeno ze speciálního extrémně silného syntetického vlákna značky Dedon, které má tloušťku až 4 cm (na rozdíl od běžných dvou cm). Přestože se jedná o umělý materiál, vzhledem připomíná proutí, takže například s plastovými lehátky se nemůže srovnávat. Barevné provedení Nestrestu je bílé nebo přírodní hnědé. Pokud jde o barvu sedáku a polštářů, k dispozici jsou desítky barev i vzorů, takže si vybere skutečně každý.

Výhodou „hnízdečka" Nestrest je, že ho můžete libovolně přemisťovat, hodí se do interiéru i exteriéru, a svým designem je zkrátka neopakovatelný. Pokud vás navíc neláká představa zavěšení, můžete si Nestrest postavit na stojan, kopírující design celého hnízdečka. Designéři tohoto kousku, Daniel Pouzet a Fred Frety, evidentně mysleli na všechno, včetně posledních detailů.

Zdroj a foto: dedon.de

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30