Netradiční věšáky na zeď od Thelermont Hupton

Mgr. Sandra Vasková
5.1.2012
  • Design

Věšáky, které jako by byly stvořeny z kuchyňského nádobí či lidských rukou. To jsou nové domácí pomůcky od společnosti Thelermont Hupton, která se zabývá i spoustou dalších kreativních předmětů do domácností. Prohlédnout i objednat si je můžete na stránkách www.thelermonthupton.com.

První sbírka obsahuje háčky v podobě kuchyňského náčiní -  hrnce, nože a třeba válečky. Toto nádobí však neplní jinou funkci než estetickou a praktickou v podobě odkladače na oděvy a další potřeby. Umístit je můžete kdekoliv v bytě, kde se Vám budou nejvíce hodit. Jsou vyrobeny z kompozitních materiálů, s práškovou povrchovou úpravou a dokonce i ve stejné velikosti jako jejich kuchyňské vzory. Koupit je můžete v barvách bíle, červené a černé. Cena za pánev činí 25 liber, za nůžky a váleček 22 liber.

Další kolekce obsahuje háčky v podobě lidských končetin. Ruce, které budou vyčnívat ze zdí Vašeho obydlí, Vám budou ukazovat významná gesta, jež Vás jistě pobaví, možná i upozorní na něco důležité. Pozice rukou značí výzvy a vzkazy jako např. „Je to na tobě!"a „Dobrá práce!", dále pak naznačují mávání, potřásání pravicí a „peace and rock". Rozesmějí každou návštěvu. Materiál je stejný jako u předchozí série, jen s lakovaným povrchem. Jednotlivé kousky imitují ruce vskutku věrohodně, jsou v lidské velikosti. Rozměry mají 150 mm x 220 mm x 80 mm, v barvách černé, růžové, oranžové, červené a bílé. Každý z dílů stojí 90 liber.

Zdroj a foto: www.thelermonthupton.com

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30