Neviditelné boty od Andreia Chaves šokují

Mgr. Sandra Vasková
24.3.2011
  • Design

Ženy, dívky a všechny parádnice, které máte rády extravaganci a originalitu, zbystřete svůj zrak! Pro Vaše nožky se na trhu brzy objeví zbrusu nová řada od brazilského módního návrháře Andreia Chavese, který ve spolupráci s amsterodamským studiem Freedom of creation vytvořil řadu 3D potištěných botek, které si zamilujete a stanou se perlou Vašeho botníku.

Sbírka obsahuje páry bot, které jsou skryty v zrcadlové ulitě a jejich autoři je nazývají Neviditelné boty. Základ bot, jež je vyroben z pravé kůže, pouze prosvítá přes tuto designově ztvárněnou 3D kabátek. Jedná se o vůbec první komerční sérii návrháře Andreia Chavese, která bude představena tento měsíc v New Yorku na výstavě pořádané Mercedes-Benz ve spolupráci s designérem Hervem Legerem.

Chaves tuto ojedinělou obuv popisuje jako studii optického efektu, jenž je aplikována na design obuvi. V sérii se projevuje tzv. chameleon efekt. Její reflexní povrch vytváří s každým krokem jiný obraz a efekt. Tento inovativní design výrazně převyšuje primární funkcí bot, které oplývá kreativitou i šokují.

Série bude k dispozici v limitované edici ve třech různých provedeních. Je ručně vyráběná a kombinuje kůži spolu s moderní a kreativní 3D technikou potisku. Zahrajte si na Popelku a obujte si tento střevíček. Třeba už jej nebude chtít zout!

Zdroj a foto : dezeen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30