Něžné posezení v lístcích růže

Mgr. Sandra Vasková
29.8.2011
  • Design

Něžné křeslo, do kterého je skoro škoda se posadit! Tak krásně vypadá nové křeslo jménem Tenderly, které patří pod hlavičku Sicis a spadá do nábytkové kolekce Next Art Chapter One, která je plná mistrovských návrhářských kousků. Pospěšte si, brzy zřejmě bude vykoupeno! Bylo totiž vyrobeno v limitované edici pouhých 200 kusů.

Křesílko se výrazně podobá růži! Okvětní lístky halí celá záda křesla, sedací část i opěradla. Je náramně pohodlné a svému majiteli nabídne maximální pohodlí a relaxaci. To však všechny díly nábytku této výrobkové řady.

Použitým materiálem u této umělecké mozaiky se stal hedvábný samet a vše je 100% ručně vyrobeno v Itálii. K dispozici mají zájemci hned několik barevných verzí - černá/bílá, fialová/bordó, hnědá/modrá a světle modrá. Avšak žadatelé mají možnost navrhnout si i vlastní kombinaci ze 43 jednobarevných odstínů. Křeslo celkově je dokonalým vzorem originálního a nevšedního ztvárnění nábytku a může se pochlubit mírami 130 x 145 x 110 centimetrů. S ním si domácí pohodlí skutečně vychutnáte!

Zdroj a foto: www.sicis.com, www.archiproducts.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30