Noma Bar si vymyslel zakousnuté výřezy

Mgr. Sandra Vasková
19.9.2011
  • Umění

Výherce a grafik Noma Bar obohatil London Design Festival svým kreativním přínosem - novou instalací Cut it out! Název Vystřihněte! opravdu vystihuje druh umění, který představuje. Jen se podívejte, jak se Bar vyhrál a čím okouzlil příchozí i konkurenty. Máte bohatou fantazii? Co v nich vůbec vidíte jako první Vy?

Noma Bar se na současném ročníku zhostil interaktivní výstavy svých nových prací a nezůstal bez povšimnutí. Cenu získal za svou uměleckou genialitu a grafické pokusy, které se mu vyplatily. Zajímavé je například jeho zobrazení psí hlavy, která polyká kočičí, a kterou si můžete vystřihnout i Vy doma za použití papíru, gumy a jiných materiálů. Bar v podstatě do sebe vkládá jednotlivé výřezy a vyrábí z nich konečná díla. Jednotlivé tisky a výřezy budou k zakoupení a jejich cena se bude pohybovat zhruba od 20 do 300 liber.

Díky této jednoduché a trefné práci se Bar zapsal do podvědomí příchozích návštěvníků této akce. S výraznými barvami, tvary a redukovanou ikonickou grafikou dokáže Bar zachytit ducha osoby nebo srdce problému s aretační srozumitelností i humorem. Další podobná výstava ho čeká v Paříži, kde představí celou řadu nových výtisků a dalších „kousajících" výřezů. Jeho dílka můžete spatřit i v anglickém Gatesheadu, kde se předvede v rámci Design Event Festivalu2011, který se uskuteční v období 14. až 18. října. Všechny výtisky jsou k zakoupení prostřednictvím

Zdroj a foto: londondesignfestival.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30